O nas

Sklep Luski.pl zajmuje się sprzedażą nowych oraz używanych łusek do broni palnej oraz pocisków do elaboracji. Sklep powstał w odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie strzelectwem oraz elaboracją amunicji na własne potrzeby i tym samym zwiększone zapotrzebowanie na komponenty składowe jakimi są między innymi łuski. Łuski które sprzedajemy pochodzą ze strzelnic w Polsce i Europie.

Oferta sklepu jest systematycznie uzupełniana o nowe kalibry łusek tak, aby w jak największym stopniu zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Prowadzimy szczegółową kontrolę jakości zarówno na etapie przygotowania łusek jak i przed wysłaniem gotowego produktu do klientów. Proces ten gwarantuje, że produkt wysłany do klienta jest w pełni wartościowy i pozbawiony wad, jak to ma miejsce w przypadku zakupu łusek z niewiadomych źródeł.

Łuski karabinowe poddajemy obróbce termicznej na maszynie indukcyjnej, która ma na celu zniwelować naprężenia w butelkowej części łuski i tym samym częściowo ujednolicić siłę z jaką część szyjki łuski będzie oddziaływać na osadzony w łusce pocisk. Kontrolę temperatury wyżarzania prowadzimy za pomocą markerów wysokotemperaturowych takich jak tempilaq, co gwarantuje że tylko górna część łuski została poddana obróbce termicznej, a dolna część nie została rozhartowana.

 

Kontakt i dane firmy:

AKP Konrad Półtorak
Sołtysowska 10J/6
31-589 Kraków
NIP: 6762249474

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-18:00): 516049892
Kontakt mailowy: shop@luski.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl